Код товару: AL.4043.16T5
Артикул: AL.4043.16T5
УКТ ЗЕД: 7604 29 10 00
В наявності
БЦ_Вокзал
0.6 т
Модельний ряд:
Найменування Ціна Діаметр Вид
Прут із алюмінієвого сплаву ER4043 у тубах по 5 кг. діаметр 3,2 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
Прут із алюмінієвого сплаву ER4043 у тубах по 5 кг. діаметр 1,6 мм (1шт = 6г (225шт = 1кг))
В наявності
Прут із алюмінієвого сплаву ER4043 у тубах по 5 кг. діаметр 2,0 мм
2,0 мм
Прут із алюмінієвого сплаву ER4043 у тубах по 5 кг. діаметр 2,4 мм
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)