Про товар Світлодіодний світильник CAROLINE-12 12W 6000K
Потужність:
12 Вт; 12 Вт
Розміри:
160 мм * 28 мм ДхШхВ; 160мм x 28мм
Аналог лампи розжарювання:
96 W
Напруга живлення:
165-260V / 50-60Hz ; 100-265V/50-60Hz
Світ. Потік Lm:
840 lm
Колірна температура світла:
6000K ; 6400K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20 ; IP20
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
белый; Білий
Строк служби:
30 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Корпус:
Алюміній
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Тип:
Накладний