Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-50
Потужність:
50 W
Розміри:
405 мм * 165 мм * 55мм, ø 40mm (труба) ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
400 W
Напруга живлення:
85 - 265 V