Про товар Світильник промисловий вологозахищений підвісний ZEUGMA-150
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
87°; 90°
Потужність:
150 Вт
Ресурс роботи:
50.000 Hrs
Розміри:
758мм x 80мм x 80мм