Про товар Світильник промисловий вологозахищений підвісний ZEUGMA-50
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
87°
Потужність:
50W
Ресурс роботи:
50.000 Hrs
Розміри:
290мм x 80мм x 80мм