Про товар Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин TOYGAR-12
Колір:
Хром
Колірна температура світла:
4200K; 4200К
Напруга живлення:
100-250V/50-60Hz; 100 - 250 V
Потужність:
12 Вт; 12 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
465мм x 50мм x 65мм; 465 мм * 50 мм * 65 мм ДхШхВ
Клас захисту:
IP45; IP 45
Світ. Потік Lm:
1100 lm
Аналог лампи розжарювання:
96 W