Про товар Світлодіодний світильник потолочний з датчиком руху BOLKAR-20
Колір:
Білий
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Пластик
Кут:
120°
Кут виявлення:
360°
Напруга живлення:
160-265V/50-60Hz
Потужність:
20 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
220мм x 80мм