Про товар Світлодіодний світильник вуличний FLORIDA-50 6400K
Колір:
Сірий
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
120°
Напруга живлення:
100-265V/50-60Hz
Потужність:
50W
Ресурс роботи:
40.000 Hrs
Розміри:
411мм x 152мм x 77мм,ø60mm(труба)