Про товар Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-100 6400K
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
85-265V/50-60Hz
Потужність:
100 Вт
Ресурс роботи:
30.000 Hrs
Розміри:
620мм x 220мм x 75мм,ø60mm(труба)