Точило 150мм 190Вт 230В NBG150/50F 150*20*12.7 Шліфстрічка 50*686
Бренд: GTM GTM
Код товару: US--16155
Штрих-код: GTM
Артикул: NBG150/50F
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)