Точильний верстат з встановленим на нього асинхронним двигуном з номінальною потужністю 250 Вт., який не потребує додаткового обслуговування, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій за рахунок використання якісних підшипників. Даний верстат має міцні захисні кожухи з алюмінієвого литва під тиском і пилозахищений аварійний вимикач на передній стінці корпуса. Корпус виготовлений зі стійкого литого чавунна, з гумовими ніжками для стійкості точила без вібрації.
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Частота обертання шпинделя 2950 об/хв
Діаметр абразивного круга 150 мм
Товщина абразивного круга 20 мм
Діаметр посадкового отвору 12.7 мм
Зернистість абразивного круга 36
Розмір шліфувальної стрічки 50*686 мм
Рівень шуму 74 Дб
Вага 8 кг
| Властивості | Характеристики |
| Вага+ | 8.0 кг |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Точильно-шліфувальний |
| Розмір витратного матеріалу | 50x686 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Товщина диска | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Габарити паковання | 410x340x215 мм |
| Посадковий отвір | 12.7 мм |